تور مجازی مهندس مهدی بالی

امکانات تور مجازی مهندس بالی

یک گوینده صوتی (Narrator) از ابتدای تور مجازی، شما را راهنمایی می‌کند تا روش درست کار با تور مجازی را آموزش دهد و جاذبه‌های توریستی شهر متل قو را معرفی کند. همچنین، برای ایجاد حس خوب، موسیقی پس‌زمینه مناسبی در تمام بخش‌های تور پخش می‌شود. در صورت نیاز، امکان قطع صدای موسیقی و گوینده برای بیننده در منوی تنظیمات قرار داده شده است.

در نقاط مختلف این تور مجازی، ویدئوهای ۳۶۰ درجه قرار داده‌ایم تا جاذبه‌های گردشگری متل قو و زنده بودن این شهر را به شما معرفی کنیم. این فیلم‌ها قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارند و از این جهت حس حضور در آن نقطه به‌خوبی برای بیننده تداعی می‌شود.

در این تور مجازی، از منوی نوار ابزار با طرح گرافیکی جذاب و کاربری آسان برای کاربران طراحی کرده‌ایم. پوسته (skin) اختصاصی کاملاً متناسب با هویت بصری و لوگوی شهرداری متل قو و فضای این شهر طراحی شده تا ذهن بیننده به‌خوبی با این تور ارتباط برقرار کند.

استفاده از لیست نقاط گردشگری برای دسترسی آسان به تمام نقاط تور مجازی تا کاربر با یک کلیک، مستقیماً به جاذبه‌های توریستی متل قو دسترسی داشته باشد.

متل قو به شب‌هایش معروف است که جلوه خاص خودش را دارد. برای همین در این تور مجازی، نمای زنده روز و شب با قابلیت تعویض خودکار را به نمایش گذاشتیم.

تورهای مجازی آلفاپانو قابلیت اجرا در تمامی دستگاه‌های هوشمند را دارند و به شیوه‌ای طراحی شده‌اند تا در انواع برندها و مدل‌های مختلف تلفن‌های همراه، تبلت، کامپیوتر و همچنین عینک‌های واقعیت مجازی به‌خوبی اجرا شوند. دیدن تور در عینک‌های واقعیت مجازی (VR) کاملاً حس حضور در آن مکان را برای بیننده تداعی خواهد کرد.

با شروع تور، کاربر از بین سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی می‌تواند زبان کل تور را انتخاب کند. همچنین در صورت نیاز از منوی تنظیمات می‌تواند زبان را تغییر دهد.

با لینک کردن تور مجازی به سرویس آنالیز آمار بازدید گوگل (Google Analytics)، اطلاعات ارزشمندی از تور مجازی در اختیار مشتریان شما قرار می‌گیرد. اطلاعات آماری مانند تعداد بازدیدها و کاربران جدید، میانگین زمان حضور در تور مجازی، آمار دقیق صفحات و بخش‌هایی که بیشترین بازدید را دارند، کاربران جدید شما از کدام رسانه‌های اجتماعی می‌آیند و از چه کشورهایی بازدید گرفته‌اید.

قرار دادن توضیحات تکمیلی در قالب متنی کوتاه، جهت آشنایی بیشتر کاربر با جزئیات آن منطقه گردشگری.

یکی از نوآوری‌هایی که در این پروژه انجام شده، ساخت مستند مجازی ۳۶۰ درجه بود. این سبک از مستند دارای خط داستانی جذاب و هدفمند بوده و به‌خوبی جاذبه‌های توریستی شهر متل قو را به بیننده معرفی می‌کند. مستند مجازی شهر متل قو مناسب نمایش در عینک‌های واقعیت مجازی در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری یا سایر رویدادهای مهم می‌باشد.

سابقه همکاری با برند های:

Alphapano